Siedlisko - jak dojechać

Bon turystyczny

Bon turystyczny

Siedlisko - galeria fotografii

Gospodarstwo agroturystyczne Beskid niski

           

warsztaty rękodzieła beskid niski

       „Siedlisko Zakucie”. Kiedyś duże gospodarstwo rolne, dziś wygodna i komfortowa agroturystyka, jest miejscem gdzie od lat z chęcią powracają nasi goście.

       Nasz dom nazwaliśmy Siedlisko „Zakucie” ponieważ znajduje się w miejscu dawnych zabudowań łemkowskich. Na starych mapach określane były  mianem „Zakucie” czyli, w języku naszych przodków – Łemków, miejscu zacisznym, zakątku.

     Oprócz wygodnych pokoi, smacznych , zdrowych posiłków, mamy dla Państwa moc atrakcji. Nasze zwierzęta (hodowla danieli), rodzinna pasieka czy warsztaty rękodzieła artystycznego  – wszystko to gwarantuje Państwu udany wypoczynek i radość Waszych Najmłodszych.  Beskid Niski to doskonałe miejsce na rodzinny urlop.

         Dla miłośników kultury łemkowskiej przygotowaliśmy ofertę specjalną –wieczór pieśni łemkowskich, gdzie przy blasku świec, będziecie mogli wsłuchać się w piękno i melodyjność pieśni tak charakterystycznych dla naszych terenów.

 Serdecznie zapraszamy!

                                                                                                                      Olimpia i Dariusz Wilczek


gospodarstwo agroturystyczne beskid niskiwakacje z dziećmi w górach beskid niskipszczelarstwo w gospodarstwie agroturystycznym


SIEDLISKO ZAKUCIE 

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEZONE

Siedlisko Zakucie Olimpia i Dariusz Wilczek Daliowa 53, 38-485 Jaśliska Tel.661106832, 134310381 e-mail : zakucie@vp.pl